SM102032502JE
MFR.Part #
SM102032502JE
JLCPCB Part #
C3546370
Description
-55℃~+110℃ 1W 25kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS