SM102032003FE
MFR.Part #
SM102032003FE
JLCPCB Part #
C2647622
Description
-55℃~+110℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS