SM102032002JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM102032002JE
JLCPCB Part #
C3475788
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS