SM102031502JE
MFR.Part #
SM102031502JE
JLCPCB Part #
C3457403
Description
-55℃~+110℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS