SM102031252JE
MFR.Part #
SM102031252JE
JLCPCB Part #
C2647645
Description
-55℃~+110℃ 12.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS