SM102031115FE
MFR.Part #
SM102031115FE
JLCPCB Part #
C3381379
Description
-55℃~+110℃ 11.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS