SM102031007JE
MFR.Part #
SM102031007JE
JLCPCB Part #
C3500862
Description
-55℃~+110℃ 1000MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS