SM102031006F5
MFR.Part #
SM102031006F5
JLCPCB Part #
C20106993
Description
-55℃~+110℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS