SM102031004JE
MFR.Part #
SM102031004JE
JLCPCB Part #
C2647647
Description
-55℃~+110℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS