SM102031003FE
MFR.Part #
SM102031003FE
JLCPCB Part #
C20106990
Description
-55℃~+110℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS