SM102031001JE
MFR.Part #
SM102031001JE
JLCPCB Part #
C2647648
Description
-55℃~+110℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS