SM102024503F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM102024503F
JLCPCB Part #
C3422660
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 450kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS