SM101035005J
MFR.Part #
SM101035005J
JLCPCB Part #
C3450017
Description
-55℃~+110℃ 500mW 50MΩ Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS