SM101033003FE
MFR.Part #
SM101033003FE
JLCPCB Part #
C3505559
Description
-55℃~+110℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS