SM101031006F
MFR.Part #
SM101031006F
JLCPCB Part #
C3524146
Description
-55℃~+110℃ 100MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS