SM101031005FE
MFR.Part #
SM101031005FE
JLCPCB Part #
C3499566
Description
-55℃~+180℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS