SM101021001FTWI
MFR.Part #
SM101021001FTWI
JLCPCB Part #
C3382771
Description
-55℃~+180℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS