SBK12R030FER
MFR.Part #
SBK12R030FER
JLCPCB Part #
C6473006
Package
SMD,11.2x3.2mm
Description
-65℃~+170℃ 2W 30mΩ ±1% ±40ppm/℃ SMD,11.2x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS