SBK12R015FER
MFR.Part #
SBK12R015FER
JLCPCB Part #
C6473004
Package
SMD
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 3W ±1% ±40ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS