SBF12R040FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SBF12R040FER
JLCPCB Part #
C6472991
Package
SMD,11.2x3.2mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 40mΩ ±1% ±40ppm/℃ SMD,11.2x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS