RX-1M6008K
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RX-1M6008K
JLCPCB Part #
C3427133
Package
Plugin,D5xL47.6mm
Description
500mW 60000MΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D5xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS