RX-1M1008G
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RX-1M1008G
JLCPCB Part #
C3437221
Package
Plugin,D5xL47.6mm
Description
10000MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 插件,D5xL47.6mm Through Hole Resistors