RW5S0FAR100FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW5S0FAR100FET
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS