RW5S0FA47R0JET
MFR.Part #
RW5S0FA47R0JET
JLCPCB Part #
C4280402
Package
SMD,20.5x9.3mm
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,20.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS