RW5S0FA10R0JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW5S0FA10R0JET
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS