RW2S0DA100RJT
MFR.Part #
RW2S0DA100RJT
JLCPCB Part #
C4321783
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount