RW2S0DA100RJET
MFR.Part #
RW2S0DA100RJET
JLCPCB Part #
C4152737
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS