RW2S0DA100RJ
MFR.Part #
RW2S0DA100RJ
JLCPCB Part #
C4152700
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount