RW2S0CBR030JET
MFR.Part #
RW2S0CBR030JET
JLCPCB Part #
C3969309
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 2W 30mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS