RW2R0DA1R00JT
MFR.Part #
RW2R0DA1R00JT
JLCPCB Part #
C4353694
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount