RW1S0CKR050FE
MFR.Part #
RW1S0CKR050FE
JLCPCB Part #
C4178152
Package
SMD,10.8x6.2mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,10.8x6.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS