RW1S0CKR025DE
MFR.Part #
RW1S0CKR025DE
JLCPCB Part #
C2641367
Package
SMD,6.2x10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 25mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,6.2x10.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS