RW1S0CKR010DE
MFR.Part #
RW1S0CKR010DE
JLCPCB Part #
C4183313
Package
SMD,10.8x6.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,10.8x6.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS