RW1S0BAR750JE
MFR.Part #
RW1S0BAR750JE
JLCPCB Part #
C2641348
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 50V 750mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS