RW1S0BAR300JET
MFR.Part #
RW1S0BAR300JET
JLCPCB Part #
C4152743
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 1W 300mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS