RW1S0BAR300JE
MFR.Part #
RW1S0BAR300JE
JLCPCB Part #
C2641407
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 300mΩ 50V Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS