RW1S0BAR240J
MFR.Part #
RW1S0BAR240J
JLCPCB Part #
C4315014
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 240mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount