RW1S0BAR200JET
MFR.Part #
RW1S0BAR200JET
JLCPCB Part #
C4253937
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS