RW1S0BAR100J
MFR.Part #
RW1S0BAR100J
JLCPCB Part #
C4316018
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount