RW1S0BAR100FET
MFR.Part #
RW1S0BAR100FET
JLCPCB Part #
C4152604
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS