RW1S0BA1R00J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW1S0BA1R00J
JLCPCB Part #
C4152614
Package
SMD,6.3x3.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,6.3x3.5mm Chip Resistor - Surface Mount