RW0S6BBR470FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW0S6BBR470FET
JLCPCB Part #
C3987226
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 470mΩ 600mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS