RW0S6BBR030FET
MFR.Part #
RW0S6BBR030FET
JLCPCB Part #
C4244471
Description
-55℃~+150℃ 30mΩ 600mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS