PFE5K1R30E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
PFE5K1R30E
JLCPCB Part #
C2620409
Package
Plugin
Description
1.093kW 1.3Ω ±10% ±500ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS