ON51G5E-R65
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON51G5E-R65
JLCPCB Part #
C3403147
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
2W 5.1Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS