ON39G5E-R65
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON39G5E-R65
JLCPCB Part #
C3470168
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
2W 3.9Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS