ON1655E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON1655E-R58
JLCPCB Part #
C3550364
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1.6MΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS