ON1155E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON1155E-R58
JLCPCB Part #
C2590674
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1.1MΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS