OM2755E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OM2755E-R58
JLCPCB Part #
C3554635
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1W 2.7MΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS