OM2055E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OM2055E-R58
JLCPCB Part #
C3505059
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1W 2MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS